Начштабу «Азову»: Половина авіабомб прилітає на Маріуполь: чому окупантам критично важливо захопити місто

📅 29.03.2022    🕐 12:29

Начальник штабу полку «Азов», капітан Богдан Кротевич повідомив, що на цей момент декілька кварталів Маріуполя знаходяться під контролем окупантів.

 «Тактика ворога в місті полягає в тому, що заїжджають танки, знищують будівлі від верхнього до першого поверху, незалежно від того, є там наші війська чи ні. Потім вони закидають, як м’ясом, своєю піхотою позиції. Противник зазнає великих втрат у техніці та піхотній силі, проте ресурси в них великі. Кожного дня противник втрачає від взводу до роти живої сили та стабільно близько 4 танків знищується нашими силами в Маріуполі. Авіація та артилерія противника працює майже завжди в глибину по жилих кварталах без будь-яких логічних пояснень їх дій. На цей момент 70-80 % міста знищені», – розповів Кротевич.

Він зазначив, що російські пропагандисти використовують мешканців Маріуполя для створення постановочних відео.

«Після того, як ворожі війська знищують цілі квартали Маріуполя, заїжджають пропагандисти з камерами, роздають шоколадки та бутерброди голодним людям, щоб показати, які вони «визволителі», – сказав Кротевич.

Начштабу полку «Азов» також повідомив, що Маріуполь стратегічно важливий для ворога як основний тиловий пункт постачання.

«На цей момент основним тиловим пунктом постачання південного угрупування противника є морський порт Бердянська, по якому був завданий удар з української сторони та знищений великий десантний корабель «Саратов» та пару малих десантних кораблів. Противник зрозумів, що Бердянський морський порт перебуває в зоні ураження наших сил», – пояснив азовець. За його словами, остаточним вирішенням цієї проблеми для окупантів буде захоплення Маріуполя з його морським портом.

Також він висловив переконання у тому, що для деблокади Маріуполя потрібно сформувати 2-3 батальйонно-тактичні групи чисельністю до 1500 бійців.

«Ця операція розіб’є південне угрупування та дозволить звільнити Бердянськ», – сказав Кротевич.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)