Україна в 1,5 раза підвищить податки компаніям, що залишаються на ринку РФ

📅 28.03.2022    🕐 15:17

Україна планує застосовувати до міжнародних компаній, які працюють на українському ринку і не залишили російський після початку війни, ставки податків на доходи та майно з коефіцієнтом 1,5, повідомив у телеграм-каналі голова профільного комітету Данило Гетманцев.

«Провели спільну нараду з Мінфіном та Держподатковою щодо законопроєкту про додаткове оподаткування в Україні компаній, які отримують дохід з території країни-агресора. Узгодили концепт законопроєкту, відповідно до якого до таких компаній застосовуватимуться ставки прямих податків (на дохід та майно) з коефіцієнтом 1,5», – зазначив він.

Законопроект буде зареєстровано наступного тижня, додав парламентарій.

«До того ж компанії очікують і деякі інші податкові стимули щодо припинення фінансування податками держави, яка знищує ту країну, з якої вони принаймні отримують дохід», - додав Гетманцев.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)