У Чернігові досі немає води, тепла та електрики

📅 27.03.2022    🕐 13:23

Електропостачання, теплопостачання та водопостачання відсутні в м. Чернігові через ураження об'єктів критичної інфраструктури й активні бойові дії.

Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаусі. Газопостачання здійснюється частково, відновлювальні роботи проводяться в міру можливості.

За його словами, за останню добу в області зареєстровано вісім пожеж, із них одну - через обстріли російською армією населених пунктів (житловий сектор). Загалом від початку війни ліквідовано 386 пожеж, з яких 257 виникли через обстріли. Врятували 44 людей, із них 10 дітей, повідомляє "УНІАН".

За добу група піротехніків ДСНС шість разів виїжджала для знешкодження боєприпасів, що не розірвалися, а загалом від початку війни виявлено та вилучено 115 вибухонебезпечних предметів.

 

 

 

 

 


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)