Російська армія намагається перегрупуватися і знову почати блокувати Київ

📅 27.03.2022    🕐 11:52

Російські окупанти намагаються перегрупуватись та відновити дії з блокування Києва із південно-західного напрямку.

Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу Збройних сил України станом на 24:00 27 березня.

На Поліському напрямку ворог активних наступальних дій не проводив. Здійснював вогневий вплив на підрозділи Сил оборони, вів обстріли житлових масивів у передмістях та у Києві, пише "УНІАН".

За наявними даними, проводиться перегрупування окремих підрозділів 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу, які зазнали значних втрат в ході ведення наступальних дій. Декілька підрозділів відведено в район Чорнобиля з подальшим переміщенням на територію Білорусі для вжиття заходів з відновлення боєздатності. "Не виключається, що після проведення зазначених заходів, перегрупування та посилення угруповання військ окупанти відновлять дії з блокування Києва із південно-західного напрямку", - зазначають у Генштабі. 


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)