Угорщина запровадила бездозвільний режим для українських перевізників

📅 26.03.2022    🕐 17:37

Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати всі двосторонні і транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів, повідомляє Укртрансбезпека.

«Укртрансбезпека» висловлює подяку міністерству інновацій і технологій Угорщини за ухвалене рішення, адже це дасть змогу українським перевізникам здійснювати всі необхідні перевезення для забезпечення життєздатності країни і української економіки без прив'язки до дозволів і додаткових адміністративних бар'єрів», - наголошують у відомстві.

Угорщина стала четвертою країною ЄС, яка ввела тимчасовий бездозвільний режим.

Раніше Латвійська Республіка дозволила всі двосторонні і транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів для українських перевізників. Зі свого боку Словацька Республіка і Республіка Болгарія дозволили українським перевізникам без дозволів здійснювати будь-які транзитні перевезення вантажів і пасажирів на територію своїх країн.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)