Генпрокурор: Царьову загрожує довічне

📅 26.03.2022    🕐 14:56

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов підозрюється в підтримці дій РФ і закликах змінити кордони України, повідомила генпрокурор Ірина Венедіктова.

«Є такий Царьов. От я зараз максимально себе контролюю і підбираю слова. Не хочу дати йому шансу. Цей Царьов працював народним депутатом аж цілих три скликання. Що він робив як депутат і яку користь приніс, я не знаю. Впевнена, «неоціненну». Весь і зовнішній вигляд екс-депутата, і внутрішній духовний підказує нам, що навпроти рішучий, сміливий, спортивний і вкрай принциповий спеціаліст своєї справи», - пише вона.

Царьов неодноразово пропагував проти інтересів держави, депутатом якої працював.  

«Нещодавно Царьов звернувся до Олександра Вілкула і запропонував йому здати український Кривий Ріг агресору з РФ, в результаті чого був вимушений придбати квиток на російський туристичний лайнер, який прямує за традиційним маршрутом. Нагадаю, що відправляти воєнних злочинців в захопливу подорож на кораблику вздовж російського фарватера вже не вважається образою», - іронізує генпрокурор.

Іншими словами, складно сказати, що саме не встиг зробити Царьов в інтересах злочинного режиму РФ проти громадян України і суверенітету нашої Батьківщини.

«Царьов О.А., віднині ви підозрювана особа у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 110 та ч. 1 ст. 111-1 КК України – заклики до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків, а також до підтримки рішень та дій держави-агресора і її збройних формувань, до співпраці з державою-агресором і її збройними формуваннями.  Наслідки за подібні злочини, безумовно, якщо компетентний суд погодиться з позицією прокурорів, суворі – довічне ув’язнення», - підкреслила Венедіктова.

 


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)