Reuters: Росія змінила плани – вже хоче загарбати схід, а не Київ

📅 26.03.2022    🕐 08:29

США вважають, що Росія кине зусилля на загарбання сходу України, а не штурму Києва через невдачу з наступальною операцією.

Про це пише Reuters, цитуючи високопоставленого представника Пентагону.

Російські сили спробують відрізати Донбас та українських військових, що захищають регіон, аби мати важелі впливу під час переговорів з Офісом Зеленського, передає УНІАН.

У п’ятницю РФ заявила, що перша фаза «спецоперації» нібито майже завершена і вона буде зосереджена на повному «звільненні» Донбасу.

«Вони надають цьому першочергову увагу, і ми згодні з тим, що наша інформація з цим збігається», - сказав журналістам чиновник на умовах анонімності.

США спостерігають, як російські сили стають агресивнішими у районі Донбасу.

«Вони безумовно це зробили своїм пріоритетом», - додав представник міністерства.

Російські війська застрягли біля Києва і займають оборонні позиції. Водночас українська армія поступово просувається вперед у бік Чернігова.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)