Єрмак хоче, щоб Ізраїль став одним із гарантів безпеки України

📅 24.03.2022    🕐 17:56

Україна хотіла б, щоб Держава Ізраїль стала одним із гарантів великого міжнародного договору, який надавав би чіткі безпекові гарантії нашій державі після завершення війни з Росією, а також сподівається на результативну посередницьку роль Ізраїлю у припиненні війни та потужнішу допомогу нашій країні. Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час спілкування з ізраїльськими ЗМІ.

Він наголосив, що наша держава має дуже теплі, дружні й особливі відносини з Ізраїлем. 

Єрмак зазначив: українська влада вітає посередницьку роль Держави Ізраїль у спробах зупинити війну, яку розпочала Російська Федерація на території нашої країни.

«Ми вражені тим, як глибоко в матеріалі ізраїльські високопосадовці, зокрема Прем'єр-міністр Нафталі Беннет. І ми вважаємо, що він справді налаштований зробити все необхідне для того, щоб принести мир на нашу землю і припинити війну», – сказав керівник ОП.

Водночас він заявив, що є питання, на компроміси щодо яких Україна ніколи не піде. 

«Це компроміси, пов'язані з нашою незалежністю, територіальною цілісністю та суверенітетом. І про це знає прем'єр-міністр Беннет», – додав Єрмак.

З його слів, також є сподівання, що Ізраїль може виступити одним із гарантів майбутнього великого міжнародного договору про безпекові гарантії для України.

«Такий договір передбачає великий перелік країн – потенційних гарантів. Тому з кожною із цих країн ми проводимо окремі консультації, щоб потім зустрітися всім разом», – розповів керівник ОП.

Крім того, Україна хотіла б отримати більшу допомогу від Держави Ізраїль щодо озброєнь та військових технологій.

Єрмак зауважив, що влада Ізраїлю також має розв'язати питання, яке було дуже негативно сприйняте в Україні, коли були змінені правила в'їзду для наших громадян та запроваджені електронні дозволи.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)