В Україні створили єдиний доказовий ресурс, де фіксуватимуть злочини рашистів

📅 23.03.2022    🕐 19:32

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази на єдиний ресурс warcrimes.gov.ua

На сайті платформи є покрокова інструкція для тих, хто передає свідчення про злочини російської федерації. Дотримуючись її, кожен зможе зробити великий вклад у нашу спільну перемогу на юридичному фронті.

Усю зібрану інформацію використає Офіс Генерального прокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та українських судах, а також під час потенційних спеціальних міжнародних трибуналів.

Тому дуже важливо зібрати і оформити отриману від вас інформацію відповідально і згідно з міжнародно визнаними стандартами. Ці докази також будуть використані Міністерством закордонних справ у Міжнародному суді ООН, Міністерством юстиції в Європейському суді з прав людини.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)