Під Кривим Рогом підірвалась ворожа ДРГ

📅 22.03.2022    🕐 20:04

На одному з полів в Криворізькому районі підірвалася машина диверсійно-розвідувальної групи окупантів, повідомила представниця бригади тероборони м.Кривий Ріг Алла Нікіцка.

«Зупинені силами ЗСУ на далеких підступах до Кривого Рогу окупаційні війська намагаються проникнути ближче до міста невеликими групами, а також направляють розвідувальні групи на автомобілях, відібраних у жителів окупованих районів.  Всі такі спроби на даний момент успішно припиняються. Ефективну роль в обороні відіграють і заміновані загородження, встановлені ЗСУ. Під ранок на одному з таких загороджень підірвався автомобіль з ДРГ ворога і зброєю. Наразі вивчаються знайдені у залишках автомобіля документи», - йдеться у повідомленні.

Нікіцка також підкреслила, що у зв'язку з масовим мінуванням територій для недопущення ворога, всі жителі Кривого Рогу і великого Криворізького району зобов'язані максимально суворо дотримуватися правил пересування по місцевості за межами населених пунктів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- пересування транспорту будь-якими територіями району (у тому числі, полями, посадками, балками, тощо) та польовими дорогами, за винятком основних доріг загального користування між населеними пунктами.

- індивідуальне пересування за межами населених пунктів поза дорогами загального користування.

- виїзд сільгосптехніки на поля та ремонтної техніки підприємств будь-яких форм власності без попереднього погодження з головами ОТГ, яким дозвіл видаватиме командування військових.

- перегін худоби та вигул тварин за межами населених пунктів без погодження з головами ОТГ (за процедурою).

- збирання та заготівля дров та будь-які інші види робіт за межами населених пунктів та доріг загального користування.

З метою запобігання демаскування мінних полів та прилеглих укріпрайонів заміновані загородження не завєжи маркують і не завжди позначаються попереджувальними знаками.


Главные новости

Полiтика Економіка Суспiльство Столиця Надзвичайні події Свiт Cтатті Головнi Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2024 © ForUm. (AMP)