ДБР обіцяє покарання колаборантам, котрі співпрацюють з ворогом

📅 09.03.2022    🕐 18:00

Всі правоохоронці та держслужбовці, які на окупованих територіях допомагають ворогу, понесуть сувору відповідальність перед законом, заявили в Державному бюро розслідувань.

«ДБР у взаємодії з іншими правоохоронними органами фіксує всі факти допомоги агресору з боку чиновників та правоохоронців. На щастя, такі випадки є поодинокими й переважна більшість держслужбовців та правоохоронців сумлінно виконують свої обов’язки, допомагають боронити нашу Батьківщину, навіть ціною свого життя. Але жоден колаборант не втече від відповідальності, наша земля буде звільнена і від них, як і від окупантів», - заявили у відомстві.

Бюро продовжує виконувати свої обов’язки й щодо інших правопорушень, які належать до його повноважень. ДБР допомагає правоохоронним, військовим і органам влади захищати країну та забезпечувати правопорядок.
Закликаємо громадян інформувати працівників ДБР про всі можливі правопорушення.


Главные новости

Политика Без политики Происшествия(Украина) Комментарии Футбол Этот день в истории Цитаты Антикризис Евро-2012 Авто Актуально Обзоры Выборы Новости компаний 3 Протесты Религия Новости компаний 2 Блоги Новости компаний Экономика Общество Столица Происшествия Мир Репортаж Спорт Интервью Статьи Пресса Аналитика Онлайн Кино Главные Личное мнение Недвижимость
bigmir)net TOP 100
2001 — 2022 © ForUm. (AMP)