Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, якими нині володіє, але не завершує професійну кар'єру.
Відповідне відеозвернення спортсмен опублікував у соціальних мережах 26 червня.
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, та зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі, за ними боксували», – сказав Усик.
Водночас боксер наголосив, що не йде зі спорту і має намір провести ще один поєдинок.
«Я залишаю пояси, але не залишаю бокс, тому що в мене є last dance», – зазначив чемпіон.
Усик також підкреслив, що з повагою ставиться до всіх боксерських організацій і назвав своє рішення свідомим кроком.
«Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду», – заявив спортсмен.
Олександр Усик є одним із найтитулованіших боксерів сучасності. Він двічі ставав абсолютним чемпіоном світу – спочатку в першій важкій вазі, а згодом у надважкому дивізіоні. Також українець є олімпійським чемпіоном 2012 року, чемпіоном світу та Європи серед аматорів і багаторазовим чемпіоном України.