Сьогодні більшу частину території країни накриє хмарна та дощова погода. Початок нового тижня буде вологим і відносно прохолодним, хоча температурний фон залишатиметься досить різноманітним залежно від регіону.
Вітер переважно північного напрямку, помірний — 5–10 м/с. Подекуди він може посилювати відчуття прохолоди, особливо під час опадів. Температура повітря коливатиметься у межах +9–14°, повідомили синоптики. Найпрохолодніше буде у західних областях, де стовпчики термометрів покажуть лише +6–11°. Натомість південні та східні регіони залишаться у теплішому секторі — там повітря прогріється до +14–19°.
У Києві та області день також буде похмурим і дощовим. Упродовж дня очікуються опади різної інтенсивності, що може ускладнити дорожню ситуацію. Температура в області становитиме +9–14°, у столиці — близько +9–11°.
За попередніми прогнозами, така волога та хмарна погода може зберігатися і в наступні дні, тож справжнього весняного тепла поки чекати не варто.
Як повідомляло раніше ForUa, рекордні температури очікуються вже цього літа.